Tom Cruise nuk ka vdekur

Jo, se Tom Cruise nuk ka vdekur, ai është gjallë dhe mirë ... Disa ditë më parë filloi të përhapet nga ...

David Duchovny ndahet

Nuk duket se kjo është koha më e mirë për aktorin amerikan David Duchovny, i cili jo shumë kohë më parë bëri lajmin ...

David Duchovny u rehabilitua

David Duchovny Nëse ju kujtohet mirë, ne do t’ju ​​themi se David Duchovny ishte i varur nga seksi në këtë postim dhe se ai…

Forest Whitaker si Louis Armstrong

Do të ketë një biografi për jetën e Louis Armstrong dhe personi përgjegjës për ta sjellë atë në ekranin e madh do të jetë ...

Russell Crowe fiton 30 kg

Trupi i gënjeshtrave është filmi i ri spiun në të cilin Russell Crowe do të punojë me Leonardo DiCaprio, ju mund të…

Paul Newman vdes

Paul Newman Disa javë më parë ju treguam për problemet serioze shëndetësore që pësoi aktori amerikan Paul Newman ...

Kate Hudson në telashe

Kate Hudson Aktorja Kate Hudson është në telashe, gjë që është e zakonshme. Këtë herë ajo akuzohet për vjedhjen e mostrave dhe ...

Woody Harrelson, gjuetar zombie

Woody Harrelson duhet të jetë një nga aktorët më pjellorë (dhe të paqëndrueshëm) në të gjithë Hollivudin: tani, është bërë e ditur se ...

Ditari i një nimfë

Libri tashmë ka shkaktuar polemika dhe filmi është në rrugë. "Ditari i një nimfomanie", filmi që ...

Lindsay Lohan lezbike?

Lindsay Lohan Lindsay Lohan lezbike? Epo, duket se po, të paktën një mori e mirë zërash tregojnë për homoseksualitetin ...

Ashton Kutcher në "Ashtu si babai"

Ashton Kutcher do të luajë dhe gjithashtu do të prodhojë komedinë "Like Father" për Columbia Pictures. Historia do të jetë ajo e një babai ...

Një divorc në pritje

Nuk duket një kohë e mirë për aktorin Morgan Freeman, i cili duket se është shikuar nga një njeri me një sy, më parë ...

Kevin Costner, "Bodyguard 2"

Nga Waterworld, Kevin Costner është disi i zhytur kur bëhet fjalë për filmat e suksesshëm. Një nga sukseset e tij të mëdha ishte ...

Benedetti, i kinemasë

Ajo merr në kinema "Pedro dhe kapiteni", romani i Mario Benedetti që rrëfen dialogun midis një ushtaraku, ...

Shia Labeouf u arrestua

Shia Labeouf Pavarësisht nga fytyra e tij e mirë, Shia Labeouf, fama e së cilës kohët e fundit është rritur nga ...

Shi, protagonist i "Ninja Assassin"

Aktori korean Rain do të luajë në filmin "Ninja Assassin" (Ninja Assassin), i cili do të ketë të bëjë me artet marciale, dhe do të drejtohet nga ...

Tobey Maguire, në "Kryqëzatat"

Tobey Maguire do të luajë në "The Crusaders" (Kryqëzatat), një film në lidhje me luftën ligjore kundër ndarjes në shkollat ​​në ...

Kush fiton më shumë?

Në përgjithësi, ai hobi njerëzor për të futur të gjitha të dhënat që vijnë në mendje në renditje nuk do të bjerë kurrë dhe kur ...

Batman pas hekurave

Nuk është komploti i filmit tjetër heroik të Gotham City, por komploti i një historie të vërtetë….

Patrick Swayze po përmirësohet

Patrick Swayze Duket se trajtimi që Patrick Swayze po ndjek kundër sëmundjes së tij, kancerit të pankreasit, po funksionon mirë ...

Kate Hudson bashkohet me "Nëntë"

Disa muaj më parë ne folëm për «Nëntë», filmi që do të drejtohet nga Daniel Day-Lewis, një muzikal i drejtuar nga Rob Marshall ...

Xhirimet: Kështjella kartoni

Megjithë krizën ekonomike, dhe krizën jo më pak të kinemasë spanjolle, filmat janë ende duke u xhiruar në vendin tonë, duke u përpjekur të ...

Anthony Hopkins në "Ujku"

Ne tashmë mund të shohim përmes Pamjeve më të këqija imazhin e parë të "Njeriu i Ujkut" (Njeriu Ujku), një film me Benicio del Toro ...

Antonio Banderas kritikon Hollivudin

Një nga aktorët tanë më ndërkombëtarë, Antonio Banderas, ka treguar pakënaqësinë e tij me Hollivudin dhe trajtimin e tij ndaj aktoreve….

Posteri i Dukeshës

Edhe një poster tjetër, këtë herë për filmin Dukesha me regji nga Saul Dibb (nuk ka ide vërtet). Çfarë…

Amanda Peet bashkohet me "2012"

E bukura Amanda Peet iu bashkua kastit të projektit të ri apokaliptik të Roland Emmerich të quajtur "2012". Përveç kësaj, John do të veprojë ...

Nderim Fernando Fernán-Gómez

Aktori i ndjerë së fundmi, Fernando Fernán-Gómez, do të marrë një haraç sot në Festivalin e Filmit Spanjoll në Londër, një akt në ...

Keanu Reaves humbet tërheqjen

Shikoni këtë foto: Kush do ta thoshte të vërtetë? Simboli i shumë adoleshentëve xhelozë nga disa vjet më parë për shkak të ...

Adam Beach do të jetë Turok

Epo, po, gjahtari i famshëm i dinosaurëve, nuk e di nëse ishte fillimisht një komik dhe më pas një lojë video apo e kundërta ...

"E Drejta Kill", posteri

Ne tashmë kemi posterin për "Righteous Kill", thriller me Al Pacino dhe Robert de Niro, i cili po shfaqet ...

Mel Ferrer vdes

Mel Ferrer dhe Audrey Hepburn Dje, në moshën 90 -vjeçare, zemra e lodhur e aktorit Mel Ferrer…

Charlie Sheen martohet

Nëse një ditë tjetër komentuam një lajm që do të bënte shumë të lumtur, sot do t'ju them një tjetër që ndoshta ...

A po vjen një Rocky 7?

Kompania prodhuese Metro Golden Meyer ka njoftuar se ata planifikojnë të bëjnë një version të ri të "Rocky", në atë rast do të ishte…

Koka tullac e Cameron

Çfarë ndodhi me flokët e aktores Cameron Diaz? Aktorja amerikane ka bërë një ndryshim të ...

Dennis Farina u arrestua

Aktori 64-vjeçar i televizionit dhe filmit Dennis Farina, i njohur më së shumti për rolin e tij në ...

Uma Thurman VS Lancome

Protagonistja e Kill Bill, Uma Thurman, siç raportohet nga The Wall Street Journal, ka prezantuar një ...

Thjesht thashetheme?

Sipas shtypit rozë, duket se Tom Cruise dhe gruaja e tij, aktorja Katie Holmes, po kalojnë një krizë ...

Sean Penn në "Milk"

Disa muaj më parë ne shfaqëm imazhin e parë të Sean Penn në "Qumësht", filmi i ri nga Gus Van Sant. Tani…

Posteri i "Mumja 3"

Ne tashmë mund të shohim posterin e "Mumja 3 (Mallkimi i Dragoit)", filmi me Brendan Fraser dhe ...

Imazhet e para të "Amelia"

Falë Thebadandugly.com, ne tashmë mund të shohim fotot e para të xhirimit të "Amelia", biografia e aviatorit Amelia Earhart, ...

Charlton Heston vdes

Duket se kohët e fundit unë njoftoj vetëm vdekje, dhe për fat të keq, përsëri vij me një tjetër, këtë herë atë të aktorit Charlton Heston ...

Trashëgimia e Heath Ledger

Pas vdekjes së Heath Ledger vijnë problemet në familjen e tij të shkaktuara nga trashëgimia, pasi në ...

Robin Williams divorcohet

19 vjet martesë bashkuan aktorin Robin Williams dhe Marsha Garces Williams, por bashkimi ka arritur ...

Richard Widmark vdes

Një tjetër aktor i madh që po largohet nga ne, ndërroi jetë të hënën e kaluar në shtëpinë e tij, në moshën 93 vjeç ...

Daniel Craig martohet

Më shumë se një ose më shumë njerëz do të pendohen për lajmin që po ju sjell sot: Aktori britanik Daniel Craig, i njohur ...

Miqësi apo pabesi?

Aktori amerikan, Tom Cruise, gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes së shtypit. Tani,…

Roy Scheider vdes

Epo, për ata që ende nuk e dinë, Roy Scheider, një aktor veteran i cili do të mbahet mend gjithmonë për ...

Imazhi i parë i Mundësit

Unë tashmë kam folur me ju në kohën e The Wrestler, filmi i ri nga një nga më të talentuarit dhe në ...

Sean Penn, si Harvey Milk

Ne tashmë mund të shohim imazhin e parë të "Qumësht", filmi i ri i regjisorit Gus Van Sant me protagonist Sean Penn, ...

Heath Ledger ndërron jetë

Newsshtë lajmi i ditës, Heath Ledger, aktori australian ka vdekur. Ai u gjet i vdekur sonte në dhomën e tij ...

Will Smith me Spielberg

Filmi i ri i drejtuar nga Steven Spielberg, titulli origjinal i të cilit është "Gjyqi i Çikagos 7" dhe do të luajë ...

Globi i Artë për Bardem

Dje, e diel, Javier Bardem ishte me fat, pasi mori Golden Globe për aktorin më të mirë në rol dytësor për ...

Biografia e diskutueshme e Tom Cruise

Një Biografi e Paatorizuar, është biografia e Tom Cruise e shkruar nga Andew Morton, e cila ka arritur të zemërojë aktorin në mënyrë të konsiderueshme ...

Flamujt, midis «Carmen» dhe Fellini

Antonio Banderas do të drejtojë në Spanjë operën «Carmen», të planifikuar për vitin 2010. Burri nga Malaga, i cili po viziton Buenos Aires, ...

Jodie Foster del nga dollapi

Aktorja, fituese e dy çmimeve Oscar, Jodie Foster e ka njohur publikisht, në mëngjesin e organizuar nga 100 Gratë ...

Viti i Josh Brolin

Siç na thonë në Orët e Humbura, ky duket të jetë viti i Josh Brolin, një aktor që ka ...

Scarlett Johansson u zemërua

Revista amerikane botoi në kopertinën e revistës së saj mundësinë që aktorja Scarlett Johansson (Njeriu që ...

Një konfuzion i rrezikshëm

Dje të martën, aktori Dennis Quaid dhe gruaja e tij, Kimberley Buffington, paraqitën një ankesë për neglizhencë ndaj prodhuesve të ...

Brad Pitt, jo më nudo

Disa dhe disa do të trishtohen nga lajmet e mëposhtme, por mos u shqetësoni, do të mbijetoni 🙂 Siç është publikuar në Contacmusic, aktori ...