Në ndarjen e çmimeve Oskar ata harruan Brad Renfro

brad.jpg

L Oscar ende kanë një radhë: në ceremoninë e së dielës së kaluar, kujtohet në formën e homazhit për 98 personalitete të industrisë që u ndanë nga jeta gjatë vitit të kaluar.

Por organizatorët e kanë lënë jashtë Brad renfro, i cili vdiq në janar të këtij viti nga një mbidozë. Ishte një harresë? "Jo të gjithë mund të përfshihen në këtë segment“tha një zëdhënës i Akademisë së Arteve të Hollivudit.

Por një person i afërt me familjen e aktorit deklaroi se «ajo që ata bënë është e mahnitshme dhe e neveritshme“. Brad Renfro mbahet mend për rolin e tij në «Klienti“, Me Tommy Lee Jones dhe Susan Sarandon.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.