Shi, protagonist i "Ninja Assassin"

Aktori koreane Shi do të luajë në film «Vrasësi ninja»(Ninja Assassin), i cili do të ketë të bëjë me artet marciale, dhe do të drejtohet nga James McTeigue ("V për Vendetta"). Shtë përshtatja e animes së famshme Scroll Ninja.

Ideja për të xhiruar filmin lindi nga skenat ninja që kishte shiu në filmin e fundit të vëllezërve Wachowski, «Racer i shpejtësisë«, Ku koreani bëri përshtypje me aftësinë e tij për artet marciale.

«I rritur për të qenë një luftëtar ... i trajnuar për të qenë një vrasës»Theshtë slogani i këtij filmi që premton hakmarrje dhe lufton me bollëk. e di premiera në janar të 2009.


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.