"Vrasësi Amerikan", imazhet e tij të para

"Vrasësi Amerikan", imazhet e tij të para

Ne kemi Fotografia e parë e Dylan O'Brien në "American Assassin"', përshtatja filmike e Bestseller i Vince-Flynn që mban të njëjtin emër. Filmi, i cili aktualisht është në fazën e prodhimit, aktualisht është duke u xhiruar në Evropë, dhe prodhuesit donin të ndanin fotografinë e parë të protagonistit të filmit.

Kasti i filmit është formuar, përveç Dylan O'Brien, nga Michael KeatonTaylor Kitsch dhe Sanaa Lathan, ndër të tjera.

Regjisori i filmit është Michael Cuesta, i njohur për "Vrasja e të Dërguarit", nga një skenar i shkruar nga Stephen Shif.

Prodhimi merret nga Lorenzo di Bonaventura dhe Nick Weschler. Filmi sjell jetën e Mitch Rapp, një i ri i munduar nga vrasja e të dashurës së tij në një sulm terrorist, i cili zgjidhet të jetë pjesë e një programi elitar qeveritar që do ta trajnojë atë të bëhet një agjent i fshehtë i operacioneve speciale. Filmi do të tregojë se si Mitch po stërvitet dhe stërvitet për t'u përballur me grupin terrorist dhe për t'u hakmarrë për vdekjen e të dashurës së tij.

Ndërmjet pesëmbëdhjetë romane të shkruara nga Vince Flyn, e cila ndjek jetën e Mitch Rapp dhe përvojat e tij në botën e luftës kundër terrorizmit, ka atë që është marrë në kinema në këtë projekt, «Vrasësi Amerikan ».

O'Brien është i njohur për rolin e tij në sagën "Maze Runner", në të cilën ai luan Thomas. Kohët e fundit aktori është shëruar nga një aksident me makinë që pësoi në fillim të këtij viti në "xhirimet" e xhirimeve "The Maze Runner: The Deadly Cure«, E cila do të fillojë xhirimet në 2017 dhe është planifikuar të shfaqet premierë në Shtetet e Bashkuara për 12 janar 2018.

Në imazhin që po paraqitet këto ditë shohim a Dylan u shërua plotësisht pas aksidentit të tij të rëndë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.