Taylor Swift arrin Top 4 e saj të 1 -të në Billboard Hot 100 me "Bad Blood"

Taylor Swift

Jo shumë kohë më parë ju mund të lexoni për Madonën duke thënë këtë Princesha tjetër e Popit tashmë kishte një emër dhe mbiemër dhe se kjo nuk ishte tjetër veçse Taylor SwiftMe Meqenëse këngëtarja u largua nga vendi i saj i dashur për t'u zhytur në pop, sukseset nuk kanë pushuar së ndodhuri.

Singli i tij i fundit i publikuar, 'Bad Blood', i cili Partneri im Alex tashmë jua prezantoi këtu Në fillim të javës së kaluar, në përzierjen e tij me reperin dhe kantautorin Kendrick Lamar, ai tashmë zë pozitën numër 1 për beqarët në Shtetet e Bashkuara. Kjo arritje e re e Taylor Swift bëhet numri i katërt 1 i arritur në Billboard Hot 100. Tre këngët para 'Bad Blood' ishin 'We Are Never Never Getting Back Together', 'Shake it Off' dhe 'Blank Space', duke arritur të shtoni në mesin e këtyre tre gjithsej katërmbëdhjetë javë në krye të listës.

Pjesë e suksesit të kësaj 'Gjak i keq' shumë ia atribuojnë numrin e madh të yjeve që shfaqen në videoklipin e tij, duke arritur mbi 95 milionë shikime në YouTube. Duket qartë se kjo formulë e re e miratuar nga Taylor Swift është formula e saktë për suksesin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.