Jennifer Love Hewitt, e fiksuar pas Wonder Woman

Vitin e kaluar, Jennifer Love Hewitt ajo tha se do të donte të ishte Grua mrekulli, në filmin që po përgatitet për heroinën e librit komik.

Tani, aktorja rrëfeu përmes MSN se po lufton "fort" për të marrë rolin, dhe pranoi se ajo është "fiksuar»Për të qenë heroinë. Aktoret e tjera që përflitet për rolin përfshijnë Megan Fox, Eliza Dushku, Sandra Bullock y Beyonce.

«Unë po luftoj për pjesën, mendoj Warner Bros është gati të bëjë Wonder Woman dhe unë dua ta bëj, jam obez ”. Tha dashuria.

Përmes | WP


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.