Hailee Steinfeld e zhveshur në "Romeo dhe Zhulieta"

Të rinjtë Hailee Steinfeld, 14 vjeç, është zhvishem për një skenë seksi në xhirimet e versionit të ri filmik të "Romeo dhe Zhuljeta«. Gazeta Sunday Times gjeti një kopje të skenarit për këtë klasik nga W. Shakespeare dhe përfshin një skenë ku Steinfeld (Zhulieta) dhe Romeo duhet të heqin të gjitha rrobat e tyre.

Karlo Karlei (Fluke) do të jetë regjisori i këtij filmi që do të fillojë xhirimet në shtator. Aktori që do të luajë Romeon ende nuk ka ndodhur. Mos harroni se Hailee Steinfeld ishte kandidate për Oscar 2011 për rolin e saj në «Vlera e ligjit ".

Carlei tha se «Doja që Hailee të ishte Juliet sepse ajo është mosha perfekte në skenën që duam të pasqyrojmë: ajo është ajo që ne do ta quanim një vajzë-grua, ashtu si Hailee".

Përmes | Yahoo


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.