Kompleks sonarów
13.00 :: na żywo :: Kemping (Rekordy PuPilo / ES)
16.30 :: na żywo :: Elektrozabawki (ES)
----------------------
OSAKA INVASION prezentuje
17.30 :: na żywo :: Ove Naxx (JP)
18.30 :: na żywo :: Bogułtań (JP)
19.30 :: na żywo :: Jajko Szkockie DJ (JP)
21.00 :: na żywo :: maruoza (JP)
----------------------
Kopuła sonaru
12.00 :: DJ :::: Pan róża (ES)
14.00 :: DJ :::: Dj ptaszek (Jabłka przynoszę! / ES)
16.00 :: na żywo :: Dulokowie (UK)
----------------------
BRUDNE prezenty
16.40 :: DJ :::: Piłoski (Francja)
18.00 :: na żywo :: dyskodeina (Francja)
18.40 :: DJ :::: Brudny system dźwiękowy (Francja)
----------------------
SKWEEE: FLOGSTA DANSHALL & HARMÖNIA prezentuje
20.00 :: na żywo :: Rigas Den Andre, Pavan, Joxaren i Daniel Savio (WIEM)
21.00 :: na żywo :: Randy Barracuda, Mesak, SLA i Eero Johannes (JEŚLI)
----------------------
Sala sonaru
13.00 :: na żywo :: CapeSanRoque (ES)
17.00 :: na żywo :: Zabijamy (Matador / USA)
19.00 :: na żywo :: COH gra Cosey (Raster Noton / DE)
20.30 :: na żywo :: Czarny pies (Soma / Wielka Brytania)
SonarWioska
12.00 :: DJ :::: Znak nieba (Społeczeństwo duszy / CH)
14.00 :: DJ :::: Klucz DJ (Funky Hałas / MA)
16.00 :: na żywo :: Trądzik dziecięcy (Lex / Wielka Brytania)
16.40 :: DJ :::: groby (Thrasher Home-981Sesje / PL)
17.45 :: na żywo :: Państwo Północne (Ipecac / USA)
18.30 :: DJ :::: groby (Thrasher Home-981Sesje / PL)
19.30 :: na żywo :: Pole (Kompakt / SE)
20.30 :: DJ :::: Doozery (Przerwana pętla / ES)
--------------------
Klub Sonaru
22.30 :: DJ :::: Angel Molina (Muzyka Sonar/ES)
23.30 :: na żywo :: Yazoo (Wyciszenie / Wielka Brytania)
00.30 :: DJ :::: Angel Molina (Muzyka Sonar/ES)
01.30 :: na żywo :: wosk duszy (Ciasta/BE)
02.30 :: na żywo :: Radioactive Man (Wieża kontrolna/Wielka Brytania)
03.15 :: na żywo :: X-102 odkrywa pierścienie Saturna (Opór podziemny/USA)
04.15 :: na żywo :: Clark (Osnowa / Wielka Brytania)
05.00 :: DJ :::: oscar mulero (Rozgrzewka-Zero Oscylator/EN)
SonarLab
22.30 :: DJ :::: Sharon Schaeel (Copera/VE Industrial)
00.00 :: na żywo :: Chloe (Zabij DJ/FR)
----------------------
FREERANGE prezenty
00.45 :: DJ :::: Jimster (UK)
02.15 :: na żywo :: miltona jacksona (UK)
----------------------
03.00 :: DJ :::: zgiełk (Sci+Tec/USA)
----------------------
DIAL prezentuje
05.00 :: na żywo :: pantha du książę (DE)
05.30 :: DJ :::: Efdemina (DE)
----------------------
Palau muzyki katalońskiej
20.30 :: na żywo :: Camille (Panna/FR)
sonarpark
22.30 :: DJ :::: Magiczny pokaz kinowy DJ Yody (Odtrutka/Wielka Brytania)
00.00 :: na żywo :: Neonowy neon (Lex/Wielka Brytania-USA)
01.00 :: DJ :::: System Buraka Som (PT / AO)
01.30 :: na żywo :: Bonde do roli (Domino/BR)
02.30 :: DJ :::: System Buraka Som (PT / AO)
03.00 :: DJ :::: DJ Mehdi kontra A-Trak wyczyn. Dziecko Siostra (Francja/USA)
SoundPub
22.30 :: DJ :::: Sprawdź jeden (Dub Bullet/ES)
00.00 :: na żywo :: Konsorcjum Antipop (US)
01.00 :: na żywo :: panno kotka (Nobody's Bizzness/FR)
----------------------
ED BANGER RECORDS prezentuje
02.00 :: DJ :::: Zajęty P. (Francja)
03.00 :: DJ :::: Zero (Francja)
03.30 :: na żywo :: Krazy Łysy (Francja)
04.00 :: DJ :::: Sebastian (Francja)
----------------------
05.00 :: DJ :::: Ricardo Villalobosa (Sei Es Bęben/CL)
------------