«Es Izcelsme»Mike Cahill ir ieguvis galveno balvu 47. Sitges festivālā.
«Babadook»Iegūst žūrijas īpašo balvu, kā arī labākās aktrises balvu Essie Davis, ex aequo ar Džulianu Mūru par filmu "Maps to the Stars".
Sidžesas festivāla oficiālās sadaļas labākā režisora balvu saņem beļģis Jonass Govaerts par savu jauno darbu "Kub".
47. Sitges festivāla apbalvojumi:
Oficiālā sadaļa
Labākā filma: Maika Keihila "I Origins".
Žūrijas īpašā balva: Dženiferas Kentas "The Babadook".
Labākais režisors: Jonas Govaerts par filmu "Cub"
Labākais aktieris: Neitans Filipss par filmu "Šīs pēdējās stundas" un Kodži Jakuso par filmu "Kanako pasaule"
Labākā aktrise: Esija Deivisa par filmu "The Babadook" un Džuliana Mūra par filmu "Maps to the Stars"
Labākais scenārijs: "Young Ones"
Labākais operatora darbs: "Džeimijs Markss ir miris"
Labākie specefekti: "The Signal"
Labākā īsfilma: Mikela Alvarinjo «Oskars no melodijas».
Īpaša pieminēšana: Sema "Pos Eso", Taikas Veititi un Džemeina Klemensa "What We Do in the Shadows", Anas Lilijas Amirpūras "Meitene pastaigājas mājās viena naktī" un Džastina Bensona un Ārona Mūrheda "Pavasaris".
Lielā skatītāju balva: Taikas Veititi un Džemeina Klementa "Ko mēs darām ēnā"
Fantastiskās orbītas oficiālā sadaļa
Labākā filma: Džerara Džonsona filma "Hyena"
Labākais režisors: Džims Miksls par filmu "Cold in July"
Īpaša pieminēšana: Jana Demanža "'71".
Fantastiskas panorāmas oficiālā sadaļa
Labākā filma: Hansa Herbota "The Treatment".
Īpaša pieminēšana: Patrika Briisa "Creep".
Sudraba Méliès balvas
Labākā pilnmetrāžas spēlfilma: Veronikas Fransas un Severīna Fialas "Ar labu nakti mamma".
Labākā īsfilma: Fredrika S. Hana "Rudens raža".
Kritiķu balvas
Hosē Luisa Gvarnera balva par labāko filmu: Kventina Dupjē "Realité".
Īpaša kritiska pieminēšana: Veronikas Franzas un Severīna Fiala "Ar labunakti mamma".
Pilsoņa Keina balvas
Labākā jaunā režija: Ana Lily Amirpour filmai "A Girl Walks Home Alone at Night"
Īpaša piezīme: Jonass Aleksandrs par filmu "Kad dzīvnieki sapņo"
Noves Visiones sadaļa
Labākā fantastikas filma: Lī Su-jin "Han Gong-Ju".
Labākā non-fiction filma: Jun Yoon-suk "Non-fiction Diary"
Īpaša pieminēšana: Pītera Stricklanda "Burgundijas hercogs".
Fokusa Āzijas sadaļa
Labākā filma "Mad Bad Sad", autori Han Ji-seung, Kim Tae-yong un Ryoo Seung-van
Īpaša pieminēšana: Jang Joon-hwan "Hwayi: A Monster Boy".
Anima't sadaļa
Labākā pilnmetrāžas spēlfilma: Čana Hjunjuna filma "The Satellite Girl and Milk Cow"
Labākā animācijas īsfilma: Kasia Nalewajka "Pinapple Calamari".
Īpaša pieminēšana: Nassos Vakalis "Dinner For Few".
Brigadona Paula Naschy balva
Labākā īsfilma: Àlex Julià «Line Up».
Jaunās žūrijas balvas
Labākā filma oficiālajā sadaļā: Anas Lilijas Amirpūras "Meitene naktī viena pastaigājas mājās" un Jonasa Govarta "Cub".
Labākā filma sadaļā Midnight X-Treme: Bobija Roe "The Houses October Built".
Labākā filma Emerging sadaļā: Mārsala Foresa "Mūžīgā mīlestība".
Labākā filma Experimenta sadaļā: Miroslava Sabošpitska "Cilts".
Phonetastic Sitges Mobile Film Festival Awards
Labākā īsfilma: Alfonso Garsijas Lopesa "Sector Zero 4".
Skatītāju balva: Iván Mourin "Intrusos".
Asins logu sadaļa
Labākā filma: Giljermo Amēdo "Svešinieks".
SGAE Nova Autoria balvas
Labākais iestudējums: Viktors Alonso Berbal par filmu "Puño y metal" (Pompeu Fabra University)
Labākais scenārijs: "Dinozauri" (Ramón-Llull-Blanquerna Comunicació University)
Labākā oriģinālmūzika: "Pilato, Pilato" (Escola de Cinema Bande à part)
Sitges Cine365 filmu balva
Džerardo Herero un Kārless Torrents