СонарЦомплек
13.00 :: уживо :: Камповање (ПуПило Рецордс / ЕС)
16.30 :: уживо :: Елецтротоилетс (ЕС)
----------------------
ОСАКА ИНВАСИОН представља
17.30 :: уживо :: Ове Накк (ЈП)
18.30 :: уживо :: Богулта (ЈП)
19.30 :: уживо :: ДЈ Сцотцх Егг (ЈП)
21.00 :: уживо :: Маруоса (ЈП)
----------------------
СонарДоме
12.00 :: дј :::: Г. Роса (ЕС)
14.00 :: дј :::: Дј бирди (Јабуке које доносим! / ЕС)
16.00 :: уживо :: Дулокови (Велика Британија)
----------------------
ПРЉАВИ поклони
16.40 :: дј :::: Пилооски (ФР)
18.00 :: уживо :: Дисцодеине (ФР)
18.40 :: дј :::: Прљави звучни систем (ФР)
----------------------
СКВЕЕЕ: ФЛОГСТА ДАНСХАЛЛ & ХАРМОНИА представља
20.00 :: уживо :: Ригас Ден Андре, Паван, Јокарен и Даниел Савио (СЕ)
21.00 :: уживо :: Ранди Баррацуда, Месак, СЛА и Ееро Јоханнес (ФИ)
----------------------
СонарХалл
13.00 :: уживо :: ЦабоСанРокуе (ЕС)
17.00 :: уживо :: Хајде да убијемо (Матадор / САД)
19.00 :: уживо :: ЦОХ игра Цосеи (Растер Нотон / ДЕ)
20.30 :: уживо :: Црни пас (Сома / УК)
СонарВиллаге
12.00 :: дј :::: Скимарк (Душевно друштво / ЦХ)
14.00 :: дј :::: ДЈ Кеи (Функи Ноисе / МА)
16.00 :: уживо :: Дечије акне (Лек / УК)
16.40 :: дј :::: Гробас (Тхрасхер Хоме-981Сессионс / ЕН)
17.45 :: уживо :: Нортхерн Стате (Ипецац / САД)
18.30 :: дј :::: Гробас (Тхрасхер Хоме-981Сессионс / ЕН)
19.30 :: уживо :: Поље (Компакт / СЕ)
20.30 :: дј :::: Доозер (Брокен Лооп / ЕС)
--------------------
СонарЦлуб
22.30 :: дј :::: Ангел Молина (Сонар Мусиц / ЕС)
23.30 :: уживо :: Иазоо (Муте / УК)
00.30 :: дј :::: Ангел Молина (Сонар Мусиц / ЕС)
01.30 :: уживо :: Соулвак (Пјас / БЕ)
02.30 :: уживо :: Радиоактивни човек (Контролни торањ / УК)
03.15 :: уживо :: Кс-102 открива прстенове Сатурна (Подземни отпор / САД)
04.15 :: уживо :: Кларк (Варп / УК)
05.00 :: дј :::: Осцар Мулеро (Варм Уп-Зеро Осцилатор / ЕС)
СонарЛаб
22.30 :: дј :::: Схарон Сцхаел (Индустриал Цопера / ВЕ)
00.00 :: уживо :: Цхлое (Убијте ДЈ-а / ФР)
----------------------
ФРЕЕРАНГЕ поклони
00.45 :: дј :::: Јимпстер (Велика Британија)
02.15 :: уживо :: Милтон Јацксон (Велика Британија)
----------------------
03.00 :: дј :::: Дубфире (Сци + Тец / САД)
----------------------
ДИАЛ представља
05.00 :: уживо :: Пантха ду принце (ДЕ)
05.30 :: дј :::: Ефдемин (ДЕ)
----------------------
Палау де ла Мусица Цаталана
20.30 :: уживо :: Камил (Девица / ФР)
СонарПарк
22.30 :: дј :::: ДЈ Иода'с Магиц Цинема Схов (Протуотров / УК)
00.00 :: уживо :: Неон Неон (Лек / УК-САД)
01.00 :: дј :::: Бурака Сом Систем (ПТ / АО)
01.30 :: уживо :: Бонде до Роле (Домино / БР)
02.30 :: дј :::: Бурака Сом Систем (ПТ / АО)
03.00 :: дј :::: ДЈ Мехди Вс. А-Трак феат. Мала сестра (ФР / САД)
СонарПуб
22.30 :: дј :::: Проверен (Дуб Буллет / ЕС)
00.00 :: уживо :: Антипоп Цонсортиум (УС)
01.00 :: уживо :: Мисс Киттин (Нободи'с Биззнесс / ФР)
----------------------
ЕД БАНГЕР РЕЦОРДС представља
02.00 :: дј :::: Заузет П. (ФР)
03.00 :: дј :::: Нула (ФР)
03.30 :: уживо :: Крази ћелави (ФР)
04.00 :: дј :::: СебастиАн (ФР)
----------------------
05.00 :: дј :::: Рицардо Виллалобос (Сеи Ес Друм / ЦЛ)
------------