Xhirimet fillojnë në "Saw Legacy", filmi i tetë në sagë

Lionsgate njoftoi korrikun e kaluar se po zhvillonte atë që do të ishte kësti i tetë i sagës Saw, e cila do të titullohet "Trashëgimia e sharrës". Saga e njohur horror do të shfaqë premierën e filmit të saj të ri më 27 tetor 2017, datë për Shtetet e Bashkuara, dhe xhirimet e tij tashmë kanë filluar në Toronto (Kanada).

Edhe pse ende nuk ka imazhe zyrtare të xhirimitDisa qarkullojnë në rrjetet sociale që supozohet se i përkasin regjistrimeve. Duke marrë parasysh ato imazhe, ne mund të vëmë bast se personazhi i Jigsaw do të marrë një kthesë shumë interesante, përsëri të luajtur nga Tobin Bell.

E pa Trashëgiminë

Nuk është e lehtë për një sagë të arrijë tetë filma, por me "Saw Legacy" po arrihet, siç ka ndodhur edhe me "Në mbytje të plotë". Në filmin e ri, i cili do të shfaqë vulën e tij të pagabueshme dhe të tmerrshme, australianët Michael dhe Peter Spierig do të drejtojnë. Sigurisht, asgjë nuk dihet për kastin, përtej thashethemet që e futën përsëri Tobin Bell në të.

Lionsgate gjithashtu ruan misterin me komplotin e filmit të tetë të "Saw", por duke i kushtuar vëmendje imazheve të rrjedhura nga një ndjekës, në to Varri i Jigsaw është parë / John Kramer, dhe është bosh, kështu që përflitet se personazhi i tij do të kthehet ... të paktën i vdekur nëse dikush e ka zbuluar trupin e tij ... pse do ta donin? Ky personazh vdiq në këstin e tretë, por u shfaq në disa nga ato të mëvonshme si kujtime.

Ata që ishin përgjegjës për sagën e kuptuan shumë kohë më parë se personazhi i Jigsaw ka miliona ndjekës në të gjithë botën, kështu që ata duan të përfshihen përsëri, kush e di edhe nëse do ta ringjallin atë në një farë mënyre. Ne do të duhet të presim për përmbledhja zyrtare e "Saw Legacy" për të ditur për çfarë bëhet fjalë. 7 të mëparshmet kanë mbledhur pothuajse 900 milionë dollarë në të gjithë botën.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.