Shoqëria: Shtatë bie në katër minuta

Dhuratë

Kush nuk ka pësuar një nga ato rëniet që përfundojnë duke bërë të njëjtin dëm fizik si krenaria? Artistët, pavarësisht sa yje janë dhe sa të paarritshëm mund të duken, nuk janë të sigurt nga kjo ... dhe nëse jo thuaj Madones në prezantimin e tij të "Të jetosh për dashurinë" në shpërndarjen e BRIT.

Shiriti i vajzave pothuajse të sapoformuara koreane Dhuratë -kanë premierë punën e tyre të parë në fillim të 2015- ka bërë titujt kryesorë pasi në një prezantim të këngës së tyre të fundit, 'Me gusta tu', shiu dhe shumë- sa duket- tenja gjigante shkaktuan kaos në shfaqje.

Ne tashmë e dimë se gjithçka që na vjen nga kontinenti aziatik vjen e ngarkuar me punë të palodhur dhe shumë përgjegjësi nga ana e anëtarëve të tij, por kur skena është një gropë uji dhe shumë insekte nuk ndalojnë së kaluari përpara e fytyrës tuaj është përqendrimi juaj ka shumë të ngjarë të shkatërrohet. Deri në shtatë rënie -Disa prej tyre vërtet spektakolare- disa nga anëtarët e GFriends vuajtën në gati katër minutat që zgjati performanca. Siç pritej, video është bërë virale dhe tashmë ka më shumë se tre milionë vizita.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.