Posteri i parë dhe videot promovuese të Oscar 2016

Fushata Oscar 2016

Kohët e fundit kemi arritur të shohim Golden Globes, por lÇmimet Oskar janë shumë më tërheqëse për shumicën dërrmuese të shikuesve të filmaveMe Të enjten e ardhshme Akademia e Arteve dhe Shkencave Kinematografike do të na informojë në lidhje me nominimet për edicionin e 88 -të të Oskarëve, të cilat do të mbahen në vijim 28 shkurt në Teatrin Dolby në HollywoodMe Sidoqoftë, ndërsa gjithçka arrin, Akademia tashmë na ka dhënë aperitivin e parë ... 

Kohët e fundit kemi parë një fushatë të quajtur "Ne të gjithë ëndërrojmë në ar" ("Ne të gjithë ëndërrojmë në ar") që na tregon dy promovime të shkurtra audiovizuale dhe një poster.

Oscar 2016

E para nga promovimet ka të bëjë me një emocionale montazh që njofton ardhjen e Oscar 2016 duke përdorur momente nga filmat e vitit të kaluar si 'Joy, Creed', 'Steve Jobs' ose 'Star Wars: The Force Awakens'.

I dyti nga promovimet luan ai që do të presë ceremoninë e re: Chris Rock. Një video e shkurtër dhe e thjeshtë, më tipike për një hapje Master Chef sesa një promovim për një ceremoni filmike, e cila vetëm na kujton se ngjarja makro është gati të mbërrijë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.