Daniel Craig ndryshon pamjen e tij dhe bëhet keq

Daniel Craig ndryshon pamjen e tij dhe bëhet keq

Filmi i fundit i Daniel Craig është një vepër nga Steven Soderbergh, duke ndjekur historinë e dy vëllezërve që përpiqen të grabisin gjatë një gare makinash.

En "Logan Lucky," i ndjeri James Bond bëhet një zuzar, me një pamje shumë të ndryshme nga ajo që jemi mësuar të shohim. Edhe pse ai ende nuk ka vendosur plotësisht nëse do të luajë përsëri Agjentin 007, tani ai i jep jetë të keqit të filmit.

Për këtë rol, aktori britanik i është nënshtruar një transformim në fytyrën dhe flokët e saj, dhe stili i tij i veshjes është joformal dhe me një pikë të keqe. Edhe pse filmi i ri i Steven Soderbergh është menduar si një komedi, Craig duket se ka një rol të ashpër zuzar.

Komploti përbëhet nga një grabitje që do të ndodhë gjatë një gare makinash në një pikë në jug të Shteteve të Bashkuara. Filmi shpjegon komplotin e dy vëllezërve që përpiqen të bëjnë një grabitje gjatë një gare NASCARMe A mund të jenë Adam Driver dhe Daniel Craig këta dy vëllezër rebelë?

Premiera e këtij filmi është caktuar, në SHBA, më 13 tetor 2017. Në kast, disa emra të rëndësishëm në skenën aktuale të filmit, të tilla si Channing Tatum ose Adam Driver në rolin kryesor (aktori nga Star Wars: forca zgjohet).

Si Vazhdimësia e Daniel Craig si 007, ndërsa emrat dalin vazhdimisht që mund ta zëvendësojnë atë, e panjohura ende nuk është pastruar.

Daniel Craig na ka mësuar me një kushinetë eleganteMe Tani, pamja e saj e re me tatuazhe, pantallona pizhame dhe flokë bjonde platini befason të gjithë. Nga imazhet mund të hamendësojmë se ata transportojnë të burgosur, si ai ashtu edhe Adam Driver.

Craig planifikon të luajë në 'Purity', një seri me 20 pjesë që do të fillojnë xhirimet në 2017, dhe që do të dalin në treg në 2018 dhe 2019.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.