Florinda Chico u largua

Florinda Chico, një nga aktoret më të rëndësishme dytësore në kinemanë spanjolle, ka vdekur në moshën 85 vjeçare…

"Win Win", e reja nga Paul Giamatti

Emri Paul Giamatti ("Midis Kupave") është gjithmonë sinonim i kinemasë së mirë dhe nëse jo, të paktën, me të qeshura të mira….

Javier Bardem, horri i Bond 23?

Javier Bardem, i nominuar së fundmi për një Oskar për aktorin më të mirë për rolin e tij në "Biutiful", mund të jetë zuzar në ...

Matrica 4 dhe 5, rrugës

Keanu Reeves po promovon filmin e tij të ri "Krimi i Henrit", nga i cili ne pamë tashmë trailerin, dhe aktori gjithashtu ...

Noomi Rapace: rimorkio për "Babycall"

http://www.youtube.com/watch?v=T-DNZoTubZw Noomi Rapace es la protagonista de «Sherlock Holmes 2» y también estará en la próxima secuela de «Alien«, y…

"Henry's Crime", e reja nga Keanu Reeves

http://www.youtube.com/watch?v=fykpKerALt0 Otros de los trailers estreno es el de la comedia «Henry’s Crime«, protagonizada por Keanu Reeves, James Caan y…

Natalie Portman dhe Ashton Kutcher, pa kompromise

[dailymotion] http://www.dailymotion.com/video/xgebkb_no-strings-attached-red-band-trailer_shortfilms#from=embed&start=2 [/dailymotion] Komedi e re me Natalie Portman, këtë herë me Ashton Kutcher, e cila mban titulli i "Pa vargje të bashkangjitur" ...

Vdes aktori Vicente Haro

Aktori i njohur madrilen Vicente Haro na la disa ditë më parë në moshën tetëdhjetë vjeç, duke lënë pas një ...

Jim Carrey: Trouble Penguin

Jim Carrey luan në "Penguins të Mr Popper" një film i bazuar në një libër të njohur për fëmijë, dhe këtu janë të parët ...

"Sucker Punch", e reja nga Vanessa Hudgens

http://www.youtube.com/watch?v=rgmbdfGbvX0 El director Zack Snyder (300, «Watchmen») regresa con una película denominada «Sucker Punch», que se estrenará en marzo de…

Antonio Banderas në Seminci

Aktori, regjisori dhe producenti Antonio Banderas mori Çmimin e Nderit në Seminci, Java Ndërkombëtare e Filmit të ...

Aktorët dhe 29-S

Një numër i madh aktorësh dhe punëtorësh nga bota e kulturës kanë konfirmuar respektimin e tyre në grevën e përgjithshme ...

Lina Sanz, dyshe e Angelina Jolie

[dailymotion] http://www.dailymotion.com/video/xessvk_la-doble-de-angelina-jolie-es-espan_lifestyle?start=64#from=embed [/dailymotion] Lina Sanz është spanjolle dhe është Jolie e dyfishtë e Angelina në "Salt", filmi i saj i ri. Në këtë video,…

Ryan Reynolds flet për "Deadpool"

Aktori Ryan Reynolds ka folur për projektin e tij të ardhshëm për të luajtur "Deadpool". "Do të shkojë në një drejtim tjetër nga ...

«Skedari 39»: rimorkio e re

http://www.youtube.com/watch?v=GdlIVA2VG9Y Tras idas y vueltas, el thriller de terror ‘Expediente 39‘ protagonizado por Renée Zellweger nos ofrece un nuevo trailer,…

Lindsay Lohan si Linda Lovelace

http://www.youtube.com/watch?v=RtPfvfQy7Fk Ya podemos ver este video donde Lindsay Lohan se sacó fotos promocionales para su nueva película «Inferno«, donde será…

Stallone shkatërron Youtube

Ide e shkëlqyeshme dhe origjinale për prodhimin e filmit "The Expendables", ku Sylvester Stallone fjalë për fjalë shkatërron YouTube ...

Dwayne 'The Rock' Johnson luan në "Faster"

http://www.youtube.com/watch?v=lDPCUCuU4ms Vuelve Dwayne Johnson, mejor conocido como La Roca: ahora el musculoso actor es el protagonista del thriller «Faster» (Veloz),…

Lindsay Lohan si motra

Një ditë tjetër pamë trailerin zyrtar për "Machete", filmi i drejtuar nga Robert Rodríguez që ka në ...

Hedhja e Angelina Jolie

Shtetet e Bashkuara tashmë janë suvatuar me fytyrën e Angelia Jolie për premierën e saj të radhës "Salt", e cila aspiron të jetë ...

Lindsay Lohan: 90 ditë burg

http://www.youtube.com/watch?v=i4ecalhMxdY Finalmente, Lindsay Lohan fue sentenciada a 90 días de cárcel por violar los términos de su libertad provisional por…

Andrew Garfield u zbulua si Spiderman i ri

http://www.youtube.com/watch?v=RkRenPJwB7A Ya contamos que el desconocido actor Andrew Garfield será el nuevo Spiderman (Hombre Araña), en reemplazo de Tobey Maguire….

"Burlesque", me Christina Aguilera

Ju tashmë i keni vlerësuar imazhet e para të «Burlesque», filmi i luajtur nga Christina Aguilera dhe drejtuar nga Steve Antin. "Eshte…

"E kuqe": Bruce Willis arratiset nga CIA

http://www.youtube.com/watch?v=_bgNxe5rv6s Ya tenemos online el trailer de «Red«, película protagonizada por un elenco de escepción que incluye a Bruce Willis,…

Yjet Duffy në "Patagonia"

Duffy jo vetëm që këndon, por gjithashtu provon fatin e tij në ekranin e madh: këngëtari uellsian do të shfaqë premierën e filmit "Patagonia" ...

Rachel Weisz, në telashe në Bosnjë

http://www.youtube.com/watch?v=pfyJL5rImfU La bella Rachel Weisz es la protagonista de este filme llamado «The Whisteblower«, al que seguramente pronto le encontrarán…

Lamtumirë Dennis Hopper

Dennis Hopper, aktori prestigjioz amerikan, viktimë e kancerit të prostatës, është larguar. Hopper ishte 74 vjeç dhe ...

Emma Stone kthehet me "Easy A"

http://www.youtube.com/watch?v=SygzWxkI2dQ La joven Emma Stone vuelve con la comedia «Easy A» junto a nombres como los de Amanda Bynes, Stanley…

Rachel Weisz si Jackie Kennedy

Sipas Entertainment Weekly, britanikja Rachel Weisz do të jetë Jacqueline Kennedy në filmin "Jackie" që do të merret me vrasjen ...

Invictus

Warner Bros. Pictures, në bashkëpunim me Spyglass Entertainment, befason dashamirët e filmit me një publikim të ri: Invictus. …

Jose Luis López Vázquez vdes

Lajmet e trishtueshme sot zënë titujt e shumë portaleve të internetit: «Jose Luis López Vázquez vdes». Aktori spanjoll ...

Aktoret më fitimprurëse

Revista e njohur Forbes ka publikuar 100 top aktoret më fitimprurëse në Hollivud dhe madje edhe nëse nuk e bëni…