Emma Stone

Fashionistet: Emma Stone

Megjithë 23 vitet e saj të pakta, Emma Stone tashmë është ndër aktoret më të dëshiruara nga regjisorët ...

Rooney Mara

Fashionistet: Rooney Mara

Praktikisht e panjohur derisa roli i Lisbeth Salander në xhirim të sagës erdhi në fuqinë e saj ...

Jonah Hill

Fashionistet: Jonah Hill

Jonah Hill është një nga aktorët që filloi të shquhej mezi disa vjet më parë, edhe pse ...

Emma Watson

Aktorët e modës: Emma Watson

Pasi luajti së bashku me Daniel Radcliffe dhe Ruper Grint në tetë pjesët e "Harry Potter", duke dëshmuar kështu vlerën e tij në ...

Channing Tatum

Yjet e modës: Channing Tatum

Channing Tatum ka kaluar brenda një kohe të shkurtër nga një aktor pothuajse i panjohur në një nga interpretuesit ...

Naomi Watts

Naomi Watts tashmë është Lady Di

Janë publikuar fotot e para të vendosura të Naomi Watts si Princesha Diana e Uellsit (Lady Di) në filmin "Kapur në fluturim", i cili aktualisht po xhirohet në Kroaci.

Chloe Moretz do të jetë "Carrie"

E reja Chloe Moretz (Let Me In, Kick-Ass), 15 vjeç dhe Haley Bennet, 24 vjeç, do të jenë protagonistët e xhirimit të ri të "Carrie".

Trailer për "Bernie" me Jack Black

http://www.youtube.com/watch?v=F7VSAFvPq7c Traemos hoy el divertido trailer de la comedia «Bernie«, protagonizada por Jack Black, Mathew McConaughey y Shirley MacLaine. La…

Zac Efron, trailer për "The Lucky One"

http://www.youtube.com/watch?v=r2CvpDsHxjI Para las seguidoras de Zac Efron, traemos el trailer de su más reciente película, «The Lucky One» (El Afortunado),…

"Lockout", tandemi Guy Pearce dhe Luc Besson

http://www.youtube.com/watch?v=mjoALSalUQk Ya podemos ver el trailer de la película de ciencia ficción «Lockout«, escrita por Luc Besson (El Profesional), protagonizada…

Natalie Wood

Natalie Wood ngrihet nga ujërat

Arsyetim i ri për të folur për aktoren e ëmbël, fundi tragjik i së cilës la cinikët e Hollivudit, ndoshta më shumë se ...

"Iku": Amanda Seyfried përballet me një rrëmbyes

http://www.youtube.com/watch?v=YXaxr23OJNw Traemos el trailer de «Gone», película protagonizada por Amanda Seyfried junto a Jennifer Carpenter, Sebastian Stan, Wes Bentley, Daniel Sunjata, Joel…

Liam Nesson: luftimi i ujqërve në "Gri"

http://www.youtube.com/watch?v=UdYD-NBMzJc Liam Nesson tuvo un éxito el año pasado con «Unknow» (Desconocido) -incluso llegó a dominar la taquilla estadounidense– y…

Baywatch është kthyer

Kush nuk e mban mend serialin e njohur Los vigilantes de la Playa?, Atë seri të viteve nëntëdhjetë që zgjati ...

Freida Pinto është "Trishna"

http://www.youtube.com/watch?v=gdFiV9yDHG4 Ya podemos ver el primer trailer de «Trishna«, la nueva película protagonizada por la bella Freida Pinto, basada en…

Leonardo DiCaprio si J. Edgar Hoove

Fotografia e parë zyrtare e Leonardo DiCaprio si J. Edgar Hoover ishte e njohur, në biografinë tjetër të drejtuar nga Clint Eastwood e quajtur ...

Cameron Diaz në "El Hormiguero"

http://www.youtube.com/watch?v=yit2iN3cEoc Cameron Díaz estuvo por España y pasó por el programa de TV «El Hormiguero» de Canal 4, como podemos…

"Moneyball": Brad Pitt dhe bejsbolli

http://www.youtube.com/watch?v=VjUHmK4-P4M Ya tenemos el primer teaser de «Moneyball«, película sobre béisbol protagonizada por Brad Pitt junto a Jonah Hill, Philip…

Emma Stone, imazhe nga «Ndihma»

Ne tashmë mund të shohim, me mirësjellje të JustJared, më shumë imazhe të "The Help", filmit të bazuar në librin më të shitur me të njëjtin emër….

Sara Montiel: topless në "Abrazame"

Sara Montiel do të dalë topless: po, aktorja legjendare spanjolle ka konfirmuar se do të dalë ‘topless’ gjatë një skene nga filmi i saj i fundit ...

Lindsay Lohan, film i ri i shkurtër

http://www.youtube.com/watch?v=–rs7Ni7nmA Lindsay Lohan se vuelca  los cortos: la excéntrica actriz ha roda este clip que ya podemos ver: se trata de un…

"Pasardhësit", e reja nga George Clooney

http://www.youtube.com/watch?v=8Rvp83e2TtA Este es el trailer de «The Descendants«, la nueva película protagonizada por George Clooney, que cuenta con las actuaciones de…

Jessica Alba në "Spy Kids 4"

Këtu kemi imazhin e parë të Jessica Alba në komedinë "Spy Kids 4", një produkt tjetër i Robert Rodríguez. Në…

Emma Stone kthehet me "Ndihma"

http://www.youtube.com/watch?v=xwkaYTmhBHg Ya tenemos el trailer de la nueva producción de Disney «The Help», basada en el libro superventas del mismo…

Santiago Segura: heroi në Argjentinë

Santiago Segura po bën turne në Amerikën e Jugut duke promovuar "Torrente 4, Kriza Letale" e tij të fundit, dhe në Argjentinë ai u prit pothuajse ...

Stallone mbetet vetëm në "Headshot"

Sylvester Stallone vazhdon të humbasë ushtarë: aktori kishte nënshkruar një kontratë për të luajtur në "Headshot", një film policor aksion, i cili ishte ...

Frika e David Arquette

Aktori i mirënjohur Davir Arquette, një nga ata që ishin protagonistë të sagës Screan, ka kaluar një ...

Glenn Close si Susan Boyle

Jeta e Susan Boyle do të hidhet në ekranin e madh dhe nuk do të jetë askush tjetër përveç Glenn Close që do të luajë në të….