Sugababes, video për "Liria"

http://www.youtube.com/watch?v=gq9BeOrhixg Las chicas de Sugababes nos muestran el video de nuevo single «Freedom», que será el primer adelanto de su nuevo disco,…

Sabi publikoi këngën "Wild Heart"

Zeshkane Sabi prezanton këngën e saj të parë "Wild Heart", e cila do të përfshihet në albumin e saj debutues, i cili do të dalë këtë vit….

Will Young, video për "Xhelozia"

http://www.youtube.com/watch?v=9MHtrM-jf9o Will Young lanzó el video de «Jealousy«, primer sencillo de su nuevo disco ‘Echoes‘, que se editará el 21…

Miranda! premierë me "Ya lo sabia"

Miranda është kthyer! dhe ai e bën këtë me videon për "Ya lo sabia", kënga e parë nga "Magistral", albumi i ri i shumëpritur ...

Daullet, video për "Para"

Daullet: Para në Nowness.com. North American The Drums na prezantojnë klipin e "Money", singli i parë nga ...

"Liria", e reja nga Sugababes

http://www.youtube.com/watch?v=vJND0rzx1nE Las chicas de Sugababes nos muestran un avance de su nuevo single «Freedom«, que será el primer adelanto de…

Calvin Harris, "Feel So close"

Calvin Harris na tregon videon e tij të re për këngën «Feel So Close», e cila do të përfshihet në albumin e tij të tretë, ...

Demi Lovato, video për "Rrokaqiell"

http://www.youtube.com/watch?v=v1xJO1sfgKY Ya tenemos el nuevo video de Demi Lovato, «Skyscraper», que es el primer adelanto de su tercer disco, que…

Mika, "Elle Dit Me"

Mika kthehet dhe e bën atë në frëngjisht: artisti libanezo-britanik ka publikuar këtë këngë të quajtur "Elle Me Dit", e cila do të jetë ...

Venus, video për "Pin Up Girl"

Vajzat nga Venusi na tregojnë videon për këngën e tyre të re "Pin Up Girl", të cilën e shohim këtu. Le të kujtojmë se ...

Natalia Vret, video për "Falas"

http://www.youtube.com/watch?v=Ul5tKz7zdnE Natalia Kills lanzó el video del single «Free«, que ya vemos. El tema incluye como invitado al líder de…

Givers dhe klipi "Up Up Up"

Etiketat: GIVERS, Muzikë, Më shumë Video Muzikore Dhuruesit na tregojnë videon e këngës së tyre të re "Up Up Up", e përfshirë në…

U2 Live në Glastonbury

http://www.youtube.com/watch?v=tmsLF33foQI Los irlandeses U2 se presentaron como cabezas de cartel en el Festival Glastonbury, tal vez el más importante del…

Lady Gaga drejtpërdrejt në MTV Japan

http://www.youtube.com/watch?v=J6uAs1ft_30 Lady Gaga se presentó en los MTV Video Music Aid Japan y en el país nipón interpretó «The Edge of…

Amaia Montero: album i ri në Nëntor

Amaia Montero pothuajse ka përfunduar albumin e saj të dytë solo: këngëtarja nga San Sebastian do të udhëtojë në Los Angeles për të dhënë ...

Qyteti në zhvillim: dita e 2 -të

Me shfaqjet e Tan Biónica dhe Love of Lesbians, Ciudad Emergente dha premierën edicionin e saj të katërt dje. Siç e kishim parashikuar më parë, ...

Rihanna, video për "Mad Down"

Videoja e re e Rihanna -s, tani për këngën "Mad Down", singli i shtatë nga albumi i saj i fundit "Loud", publikuar në vitin 2010 ...

Mel C rikthehet me "Rock Me"

http://www.youtube.com/watch?v=KTi7szhCJoI Regresa una ex Spice Girl: Mel C editará su nuevo disco en solitario, el quinto de su carrera, y…

Beyonce, "Deri në Fund të Kohës"

Songshtë rrjedhur një këngë e re e Beyonce -s, "Till The End Of Time", të cilën mund ta dëgjojmë këtu dhe e cila do të jetë ...

Kultet, video për "Rrëmbyer"

http://www.youtube.com/watch?v=DOE4wcCnZXs Ya presentamos a Cults, la banda que eligió la británica Lily Allen para debutar con su sello discográfico In The Name…

Blondie: Video "Nëna"

Blondie kthehet me Debbie Harry në krye: grupi do të publikojë albumin e tyre të ri "Panic Of The Girls" në shtator ...

Të Shtunat, video për "Notorious"

Të Shtunat kanë publikuar videon për këngën e tyre të re "Notorious", të cilën mund ta shohim këtu. Kjo këngë është prodhuar nga ...

Amaral: album i ri në shtator

As i ngadalshëm dhe as dembel, duart e Amaral tashmë janë duke punuar në albumin e tij të ri në studio, në studion e tij ...

Camela kthehet me 'Olé'

Camela e Madridit kthehet me një album të ri të quajtur "Magjia e dashurisë", i cili do të dalë më 31 maj ...

Rihanna, "King King Bed"

Rihanna na tregon videon e saj të re për këngën "California King Bed", singli i gjashtë nga albumi i saj i fundit "Loud", i redaktuar ...

Natalia, një vrojtim i "Shko"

http://www.youtube.com/watch?v=8vHsUoeCuNk Regresa Natalia, la española ex integrante de ‘Operación Triunfo’, que está presentando su nuevo single de nombre «Go», que…

Lady Gaga: Video "Judas"

Më në fund kemi videon e shumëpritur të Lady Gaga për këngën e saj "Judas", e dyta nga albumi i saj i ri "Born ...

"Americano", kënga e re nga Lady Gaga

http://www.youtube.com/watch?v=p-ts3VQTFd0 Lady Gaga se presentó en Guadalajara, México, y allí interpretó un tema nuevo, «Americano«, como podemos ver en clip…

Lady Gaga: temat e "Born This Way"

Ne tashmë komentuam që videoja e re e Lady Gaga «Judas» do të dalë këtë të enjte, dhe tani kemi këngët që do të përmbajë ...

Black Eyed Peas, "Mos e ndal festën"

http://www.youtube.com/watch?v=YGLEjXs1Lws Este tema que escuchamos de los Black Eyed Peas será el nuevo sencillo del grupo, tras «The Time (The…

Katy Perry: "ET" Live në American Idol

http://www.youtube.com/watch?v=A_ewi6WSFA8 Katy Perry se presentó en vivo en el programa de TV American Idol para interpretar su reciente hit «E.T«,…

"Papi", kënga e re nga Jennifer Lopez

http://www.youtube.com/watch?v=eXcLOv0rnz0 Otro tema más del nuevo disco de Jennifer Lopez; esta vez es «Papi«, que ya podemos escuchar. «Move your…

Lady Gaga: vrojtim i "Judas"

http://www.youtube.com/watch?v=aAWpkZSCMXU Aquí escuchamos un adelanto del tema «Judas» de Lady Gaga, video que se estrenará el 19 de este mes….

Maná, video e "Shi në zemër"

Meksikanët Maná prezantuan videon e tyre të re, këtë herë për këngën "Lluvia al Corazón". Ne kemi parë tashmë një vrojtim të ...

Beyonce xhiron videoklipin "Girl"

Bruneja Beyoncé është duke regjistruar videoklipin e saj të ri në Los Angeles, California, siç mund ta shohim në imazh. Vokalisti ...

OneRepublic, jetoni në Conan's

OneRepublic Yankees shkoi në shfaqjen Conan për të prezantuar këngën "Good Life" drejtpërdrejt, duke përfshirë ...

Hej të hënën, video "Qirinj"

Këtu kemi videon e re të Hey Monday, grupi nga Florida që na sjell këtë single të quajtur "Candles", i përfshirë ...

REM, video e "berlin"

REM - Überlin [Klipi zyrtar] Ngarkuar nga Warner-Music. - Shihni më shumë klipe muzikore, video HD! Këtu kemi ...

"Kidz", video e re për Take That

Video interesante e re Take That për këngën "Kidz", një single i ri nga albumi i tij i fundit "Progress" i publikuar në vitin 2010….

Ke $ ha premierë videon për "Blow"

http://www.youtube.com/watch?v=2l1MSAhhaZE Un nuevo video de la rubia Ke$ha, esta vez para el tema «Blow», que incluye la participación de James…

Rosario, "Po ndryshoj"

Një tjetër nga vokalistët që kthehet në skenë është Rosario, e cila tani na tregon videon e saj të re ...

Soraya prezanton "Stick Shift"

Ajo që dëgjojmë është kënga e re e Soraya, 'Stick Shift', një bashkëpunim me DJ -në francez Antoine Clamaran, duke shfaqur…

"Kidz", single i ri nga Take That

http://www.youtube.com/watch?v=c5kkNGR2ozg Los británicos Take That anunciaron que «Kidz» será el segundo sencillo de su último disco ‘Progress’ y se publicará…

Amaral, pa etiketë rekord

Amaral tashmë kanë gati albumin e tyre të ri, por kurioz, ata nuk kanë një etiketë rekord: Eva dhe Juan Aguirre kanë pothuajse ...

Hilda Lizarazu, "E ardhmja perfekte"

Vokalistja argjentinase Hilda Lizarazu paraqet videon e këngës së saj më të fundit, "Futuro Perfecto", temën e albumit të të njëjtit ...

Belanova shfaq "Electro Dream 1"

Meksikanët Belanova publikuan albumin e tyre të katërt "Sueño electro 1" disa muaj më parë, me një ndikim të mirë në ...

Lulëkuqe, elektro -pop argjentinas

http://www.youtube.com/watch?v=ovvbusNbcZA Amapolas es un trío de electro pop argentino compuesto por Pablo Paredes, Daniela Pantano y Federico Volujewicz. Este año…

Ricky Martin, single i ri me "Shine"

Ky është singli i ri i Ricky Martin "Shine", i përfshirë në albumin e tij të ri "Música + Alma + Sexo", i cili do të dalë në shkurt. …

Emily Osment, vrojtim i "Lovesick"

E reja Emily Osment do të shfaqë premierën e videos së saj për këngën "Lovesick" më 14 janar, por së pari ajo na tregon të pasmet ...

'Charm School', Roxette e re

Suedezët Roxette janë kthyer, siç kemi njoftuar më shumë se një vit më parë nga këtu. "Charm School" do të jetë e para e tij ...

Të kërkuarit, "Zemra vakante" në TV

http://www.youtube.com/watch?v=GMI1Ms_-Sps La boyband The Wanted se presentó en el programa 5:19 Show para hacer el tema «Heart Vacancy«, como podemos…

Justin Bieber në X Factor

Justin Bieber u shfaq dje në programin X Factor, dhe interpretoi drejtpërdrejt "Somebody To Love" dhe "Baby", ...