Intervistë me Adam Sandler në Clarín

Adami

Aktori amerikan, i famshëm për komeditë e tij deluzionale, u kthye në kinema me fabulën e re të Disney, Histori që nuk janë histori.

Me ardhjen e vajzës së tyre të dytë, Sunny, S.andler pranon se qëllimi i tij, sot, është të bëjë filma për të gjithë familjen. Në Histori që nuk janë histori ai luan një njeri që u tregon histori nipërve të tij të vegjël, me detajet që përrallat vijnë në jetë.

Në intervistë, Sandler Ai flet për numrin e ndjekësve të rinj që ka në vendin e tij dhe sesi i rezistojnë disa nëna që nuk miratojnë komeditë e tij më vulgare dhe më të rrezikshme. Ai gjithashtu rishikon punën e përfshirë në xhirimin e filmit, pasi iu desh të vepronte me një kyçin e këmbës të thyer ndërsa luante basketboll me nipin e tij.

Më tej, një pjesë e shënimit të botuar në New York Times, bori luajtur disa ditë para premierës së Histori që nuk janë histori.

"Doja të bëja një film në mënyrë që nënat e atyre djemve të më përqafonin"thotë ai, gjysmë shaka dhe gjysmë serioz. Nuk ka asnjë garanci që do të ndodhë, por që nuk do të heqë Sandler argëtimi i bërjes së filmit, pavarësisht se duhet ta xhirosh atë shumicën e kohës, me një kyçin e këmbës të thyer nga loja e basketbollit me nipin e tij para fillimit të xhirimeve. Thyerja e detyroi drejtorin, Adam shankman (Hairspray), për të ndryshuar të gjithë planin e xhirimit, duke i lënë skenat me më shumë aksion për në fund.

"Më pëlqen të dëgjoj djemtë që qeshin me filmin," vazhdon aktori, me një ton pak ironik. Jam shumë i lumtur që kam një film që prindërit duan t’ua sjellin fëmijëve të tyre. Dhe madje edhe gjyshet dhe gjyshërit mund të sjellin nipërit e tyre gjithashtu.

Sandler Ajo nuk ka në plan të ndryshojë gjininë përgjithmonë, por është e lumtur që ka bërë një film që vajzat e saj mund ta shohin. "Kur isha fëmijë më pëlqente të shikoja një film Disney të dielave në TV me familjen time. Në atë kohë unë u bëra një tifoz i Kurt Russell (i cili luajti shumë i ri në shumë prej atyre filmave) dhe doja të isha si ai kur të rritej ".

Ishte afër: Sandler tani jeton në një shtëpi që ishte në pronësi të Russell. "Unë i mbaja muskujt e tij"bën shaka aktori i I dehur nga dashuria.

Por në jetën reale, Sandler Ai pranon se nuk i lexon vajzës së tij Sadie para se të fle. Ai thotë se leximi i tij në mëngjes është më i rehatshëm për të sepse, natën, Sadie në vend që të flejë emocionohet dhe çmendet me historitë që sajon.

"Similarshtë e ngjashme me filmin," shpjegon ai. Ajo më tregon një temë dhe ne fillojmë nga atje. Pothuajse të gjitha temat që ju interesojnë kanë të bëjnë me ushqimin. Ajo thotë: Waffles! Dhe unë: 'Mirë, kishte një waffle gjigand'. Pancakes !. "Epo, waffle ishte e mbuluar me një fletë të bërë nga petulla." E embel!. "Pastaj ai duhej të kalonte një lumë të bërë nga ëmbëlsirat." Dhe të gjitha historitë, disi, përfundojnë me cookies ».

El drejtori Adam shankman siguron që edhe gjatë xhirimeve kishte momente të humorit më adoleshent të aktorit. Thuaj çfarë Sandler Ai sillej si një zotëri para të gjithë fëmijëve në shesh xhirime, si ata që aktronin ashtu edhe fëmijët e aktorëve: të tij dhe të tij Keri Russell. "Na vjen keq, por ne nuk kemi as momente të egra Sandler për shtesat e edicionit DVD," thotë Shankman. Edhe bloopers janë të përshtatshme për të gjithë familjen".

Tani që po rrokulliset Njerëz qesharakë de Judd Apatow, thotë se nganjëherë ndjehet "I ndyrë dhe i trishtuar"Me Dhe shtoni: Dua të bëj më shumë filma familjarë. Ndihem mirë duke i bërë ato. Por unë nuk mendoj se ata bëhen mënyra ime e jetesës ".

Për të lexuar shënimin e plotë, Kliko këtu

Fuente: Clarion


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.