«Urgjencë»: A është kjo e reja e Icona Pop? Tjetra!

Ikona Pop

Nuk ka të vërtetë më të madhe se sa, kur në ndonjë bisedë emri i Ikona Pop, i gjithë Krishti me dy ditë muzikë në krye përgjigjet duke kënduar 'I Love It'. Suedezët Caroline Hjelt dhe Aino Jawo janë gati të zhyten drejt verës me hitin e tyre të radhës, 'Urgjenca'. A ju pëlqen divat tuaja t'ju befasojnë me këngë të ndryshme, por po aq të kërcyeshme? Kjo është kënga juaj! A prisnit të tundnit kokën përsëri si vajza Exorcist në një "I Love It 2" ... shkoni në postimin tjetër. Nuk ka problem.

Për të dhënat, si një ndryshim, unë madje mund ta gjej atë të zgjuar. Disa lara -lara lëkundëse Kjo nuk duket aspak keq, prekjet e xhazit - në disa vende mund të lexoni krahasime me vendin, por në rastin tim nuk dëgjoj vend askund - dhe zëri i tretë, gjithashtu suedez dhe shumë i fuqishëm nga Erik Hassle.

Ana negative e një teme si 'Urgjenca' është se, kur largoheni nga një grup që tashmë ka arritur sukses të madh, krahasimet përfundojnë si një shpatë me dy presa. Në ato pak ditë që luan Icona Pop i ri, madje është krahasuar me 'Pan-American Pa'-Satanizmi i pastër brenda vallëzimit, hej- dhe, e vërteta, ata kanë arsye për t'ju bërë të mbani atë krahasim. Çfarë mendoni për 'Urgjencën'?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.