Demi, midis shtatzënisë dhe gjuetisë për vrasës

450381.jpg

Pas 'Striptease', Demi Moore ajo u bë një grua fatale dhe ishte e dëshiruar nga të gjithë. Pas ndarjes nga Bruce Willis, asaj iu atribuuan disa romanca - përfshirë me Leonardo DiCaprio - derisa takoi partnerin e saj aktual Ashton Kutcher, 15 vjet më i ri se ajo. Tani, shtypi rozë spekulon me një shtatzëni të mundshme të aktores.

Thashethemet vijnë pasi Demi shprehu dëshirën e saj që fëmija që ka me partnerin e saj aktual - me të cilin u martua në shtator 2005 - "të jetë djalë", sepse ai tashmë ka tre gra nga martesa e tij e mëparshme me Willis. «Unë dua të kem fëmijë me Ashton. Mund të jetë një, dy ose më shumë ...", U mbajt.

Aktorja 44-vjeçare tani është duke prezantuar filmin e tij të fundit 'Mr. Brooks ', ku ajo luan një detektive e cila është e fiksuar të zbulojë identitetin e "Vrasësit të Thumbprint", i cili në këtë rast do të ishte vetë Brooks, i luajtur nga një ikonë tjetër e viteve tetëdhjetë, Kevin Costner. Siç thashë: Demi tani është e ndarë mes shtatzënisë dhe gjuetisë për vrasës.


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.