Ciarán Hinds, nga "Game of Thrones" te zuzari në "The Justice League"

Ciarán Hinds, i mirënjohur ndër të tjera për karakterin e tij si Mance Rayder në serialin "Game of Thrones" për atë të Dumbledore në "Harry Potter and the Deathly Hallows", ai sapo është konfirmuar si zuzari i madh i "The Justice League". Warner Bros donte që Hinds të hynte në këpucët e Steppenwolf, një alieni që mezi ishte shfaqur në filmat e mëparshëm të DC Universe.

"The Justice League" do të dalë në kinematë amerikane më 17 nëntor 2017, dhe megjithëse nuk ka një datë për premierën e tij në Spanjë, nuk do të marrë shumë kohë për ta bërë këtë pas asaj date. Faza e prodhimit tashmë ka përfunduar dhe studioja kishte arritur, deri tani, të mbante një sekret që Ciarán Hinds do të ishte përgjegjës për të luajtur zuzarin Steppenwolf.

Ciarán Hinds si Steppenwolf

Në "Lidhja e Drejtësisë", siç u zbulua nga prodhuesi Charles Roven, ata do të analizojnë historinë e tre kutive që i përkisnin Amazonëve, Atlantikëve dhe perëndive të lashta. Thashethemet e kanë atë, në njërën nga ato kuti do të jetë Steppenwolf, e cila do të dalë dhe do të ketë të gjithë grupin e udhëhequr nga Bruce Wayne që punojnë së bashku dhe pa u lodhur për ta vrarë.

Pa qenë një yll i madh i linjës së parë, aktori irlandez ka marrë pjesë në filma shumë të suksesshëm vitet e fundit, ai është një nga ata dytësorë që ngrenë nivelin e çdo projekti. Përveç "Game of Thrones", ku ai mori pjesë në 5 episode, ne e kemi parë atë në seriale të tjera si "Kafshët Politike", "Roma", "Shetland" dhe "The Terror", një miniserial amerikan që AMC do të shfaqet vitin e ardhshëm dhe i cili është një nga më të priturit në kanal, i famshëm në mbarë botën për pritjen e "The Walking Dead".


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.