Angelina Jolie shpjegon pse nuk do të jetë në "Salt 2"

Aktorja Angelina Jolie Ai ka bërë disa deklarata pse nuk do të jetë në vazhdimin e filmi "Kripë":

“Të qenit i vdekur e bëri të vështirë. Ata po përpiqeshin të më kthenin, por ndihem sikur të vdisja në një film, me të vërtetë duhet të vdisja, "ndau ai me Coming Soon. Angelina Jolie Ai më tej zbuloi një arsye tjetër pse nuk iu bashkua projektit, duke u shprehur “Unë jam i tillë, dhe ai personazh nuk është aq kompleks sa Kripa. Thjesht do të kishte bërë të njëjtën gjë në një film tjetër, kështu që nuk jam shumë i interesuar për të. "

Anxhelina nuk minon fjalë dhe është e nderuar të jetë kaq e sinqertë në arsyet e saj për të mos xhiruar "Kripë 2".

Më ka bindur.


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.