Alvin dhe Chipmunks jashtë Oscar për animacion

Për fat të mirë, mendja e shëndoshë është imponuar, sido që të jetë, ata nuk e kanë nxjerrë për keq, gjë që me siguri është vetëm me një pjesë të vogël, por sepse nuk i plotëson kërkesat minimale për të konkurruar për një nga Oscarët vit pas viti po merr më shumë Rëndësi, atë të filmit më të mirë të animuar. Në rrjetin fillestar kishte deri në dymbëdhjetë filma, ndër të cilët ishin Ratatouille, Shrek i Tretë, Simpsons. Filmi, Persepolis, Surf Crazy, Bee Movie, Beowulf dhe kjo pjellje, çfarë është ajo? Alvin dhe Chipmunks.

Por përfshirja e dy të fundit brenda kësaj kategorie u vu në pikëpyetje, megjithëse më në fund i vetmi që ata kanë nxjerrë është Alvin dhe Chipmunks sepse nuk i kalon 75% të pamjeve të animuara që kërkohen të konsiderohen si një film i animuar. Le interpretimi i Jason Lee nuk punon si animacion. Beowulf më në fund vjen, por unë nuk mendoj se ai ka një shans kundër, për mua, favoritët e mëdhenj, të cilët janë ratatouille y PersepolisMe Nëse një nga këta të dy nuk e fiton atë, do të më duket se Oskarët janë më të manipuluar sesa konkursi Miss Spanja.

Alvin dhe Chipmunks


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.