Madonna: Filtruar 30 minuta të regjistrimit të "Vogue"

Madonna

Madonna Ajo nuk ishte gjithmonë rreth pesë metra larg njëra-tjetrës midis paletës dhe paletës, as nuk simulonte marrëdhënie me kërcimtarë 40 vjet më të rinj se ajo. Unë gjithmonë kam thënë se Madonna ishte me fat që ishte në gjendje të ishte vetvetja para publikut, megjithëse kjo do të thoshte një fillim në botën e artistit si dhe të dobët. Por ai ia doli. Që kur e pamë atë në Venecia duke u përpjekur të mos i pritej koka nga një urë ndërsa këndonte duke thënë se ajo ndihej "si e virgjër, e luajtur për herë të parë", sukseset e Madonës kanë ndjekur njëra-tjetrën me të njëjtën shpejtësi si të vdekshmit e tjerë, papagallët dhe papagallët.kile.

Por nëse do të kishte një hit të Madonna-s nga vitet '90 që të gjithë, por absolutisht të gjithë kërcenin, kjo ishte 'Vogue'Me A e keni kërcyer edhe ju fshehurazi në dhomën tuaj? Apo me miqtë, duke pirë alkoolin e prindërve, ndërkohë që keni bërë hap pas hapi gjithë koreografinë e 'Vogue' të 'Blond Ambition Tour'? Në fakt miqtë e mi e dinin TË GJITHË koreografinë e 'Blonde Ambition Tour'.

Duke shkuar nga tenxhere në pjesë. Një video me kohëzgjatje prej gjysmë ore regjistrimi i videoklipit për 'Vogue', plot me merr e merr, me gabime, me ndryshime pozicionesh, te "Unë kam një qime në gojën time", nga gjithçka që mund të ndodhë gjatë regjistrimit të një videoklipi, vetëm se flasim për Madonën dhe 'Vogue'. Nuk ka mënyrë më të mirë për të nisur një të hënë verore. E lë videon më poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=anRNX_TUbPo


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.