Christina Applegate zhvishet lakuriq për një kauzë të mirë

Christina Applegate

Me vetëm një palë doreza të kuqe me pompone jeshile, aktriz Christina Applegate (E njohur kryesisht për performancën e saj në seritë televizive 'Martesa me Fëmijë«), U paraqit për një fushatë të organizatës PETA (Njerëzit për Etikën në Trajtimin e Kafshëve) që synon të rrisë ndërgjegjësimin dhe të parandalojë njerëzit që të shmangin dhënien e leshit në këtë kohë, ku konsumizmi bëhet protagonist.

La aktriz, e cila pretendon se është një dashnore e kafshëve që kur ishte fëmijë, nuk hezitoi të marrë pjesë në këtë fushatë, e cila tashmë ka arritur të bëjë xhiron e botës, "Më mirë lakuriq se sa me gëzof", në të cilën gratë e tjera i kanë zhveshur më parë të famshëm. Çdo gjë është për një kauzë të mirë.

"Shtëpia ime u bë një kopsht zoologjik që kur linda"
Christina Applegate


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.