Charlize Theron u detyrua të fitonte 15 kilogramë për një film

Aktores Charlize Theron i është dashur të shtojë shumë në peshë për të filluar xhirimet e filmit të saj të ri, "Tully". Asgjë më pak se 15 kilogramë më shumë i është dashur të shtojë peshë për të hyrë në këpucët e Marlon, një nënë e tre fëmijëve. Bashkuar me të do të jetë aktorja Mackenzie Davis, e cila luan personazhin që i jep filmit emrin e saj.

Disa imazhe dolën këtë javë të aktores në set dhe shtimi në peshë është i dukshëm nëse e krahasojmë me fotot ose videot më të fundit që kishim parë muajt e fundit. Kërkesat e skenarit ndonjëherë i detyrojnë këto ndryshime drastike, por Charlize Theron nuk e ka pasur kurrë problem të bëjë sakrifica për të luajtur një personazh që i pëlqen.

Ndryshimi i madh i Charlize Theron

Përdoret për të parë Charlize me një djalë të madh skandali dhe as një michelin të vetëm, në "Tully" do ta shohim pak mbipeshë, e cila thuhet se është e shëndoshë, por e vërteta është se fotot nuk tregojnë se ajo është vërtet "e shëndoshë". E vërteta është se një grua e sotme është e tillë, me dorezat e saj të dashurisë dhe kilogramët e saj shtesë, dhe kjo kurrë nuk duhet kuptuar si diçka e keqe apo e çuditshme.

Sa i përket aktores, nuk është hera e parë që ajo ka pësuar një ndryshim drastik fizik për një film. Në fakt, ata tani janë 15 kilogramë më shumë, por disa vjet më parë, gjatë xhirimeve të "Monster" në 2003, ai duhej të merrte 13 kilogramë. Me atë rast, përpjekja e tij mori një shpërblim në formën e një çmimi OscarKush e di nëse e njëjta gjë do të ndodhë në këtë rast.

"Tully" është një komedi për amësinë që do të dalë në vitin 2017 dhe drejtohet nga Jason Reitman, nga një skenar i Diablo Cody. Kur ta shohim, do të dimë se Charlize Theron bëri gjithçka të nevojshme për të pasqyruar realitetin e personazhit të saj në mënyrën më besnike të mundshme.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.