Sonar Complex
13.00 :: v živo :: Aixònoéspànic (ES)
17.30 :: v živo :: QA'A (Gràcia Territori Sonor / ES)
19.30 :: v živo :: Rumeni labodi (Naloži / ZDA)
21.00 :: v živo :: Nisei proti Za (BCore-Akvarel / ES)
SonarDôme
12.00 :: DJ :::: f na (Downbeat / Deep-Explorer / ES)
14.00 :: DJ :::: Vasco Ispirian (Oznaka Soba-igrišče / ES)
----------------------
NINJA TUNE & COUNTER RECORDS darila
16.00 :: v živo :: Težki (Velika Britanija)
16.45 :: DJ :::: J Gora (Velika Britanija)
17.30 :: v živo :: Daedelus (US)
18.10 :: DJ :::: J Gora (Velika Britanija)
19.00 :: v živo :: Dolgo izgubljeni (US)
----------------------
19.40 :: DJ :::: Deepchord predstavlja Echospace (Moderna ljubezen / ZDA)
21.00 :: v živo :: le rok (Karaoke Kalk / DE)
Sonar Hall
13.00 :: v živo :: Komplet prve pomoči (Closer Records / ES)
17.00 :: v živo :: Razpis za vedno (Zeleni Ufos / ZDA)
19.00 :: v živo :: Veličanstvo (US)
20.30 :: v živo :: Tara DeLong (Smrtni posnetki / ZDA)
SonarVillage
12.00 :: DJ :::: Virginia (GO)
14.00 :: DJ :::: DJ Guincho set (Ocean Nightclub / ES)
16.00 :: v živo :: Konono št.1 (Zaprti diski / CD)
16.45 :: v živo :: Mirna vas (! K7 / UK)
17.45 :: v živo :: Kalabrese pres. Rumpelorchestra (Muve / CH)
18.45 :: DJ :::: blackjoy (FR)
19.30 :: v živo :: Oblika širokega uma Jneira Jarela (Lex / ZDA)
20.30 :: DJ :::: blackjoy (FR)
————————————————–
L'Auditori
20.30 :: v živo :: Strune Basquiat (F-IRE / UK)
SonarClub
22.30 :: DJ :::: Rob da bank (Nedelja Best / UK)
23.30 :: v živo :: Madness (Lucky Seven / Združeno kraljestvo)
00.30 :: DJ :::: Diplo (Mad Decent / ZDA)
02.00 :: v živo :: Justice (Ed Banger Records / FR)
03.00 :: v živo :: Fantje Noize (Boysnoize Records / DE)
05.00 :: v živo :: Erol alkan (Velika Britanija)
SonarLab
22.30 :: v živo :: pritisnite (PhonoBox / ES)
----------------------
BBC Radio 1 predstavlja
00.00 :: DJ :::: mary anne hobbs (BBC Radio 1 / UK)
00.45 :: v živo :: Shackleton (Skull Disco / UK)
01.30 :: DJ :::: Leteči Lotus (Warp / ZDA)
02.15 :: DJ :::: Mala (Digital Mystikz / UK)
----------------------
RADI BULL MUSIC ACADEMY RADIO predstavlja
03.00 :: v živo :: Sistem Buraka Som (PT / AO)
04.00 :: DJ :::: Theo Parrysh (US)
----------------------
05.30 :: DJ :::: kawazaki (Kozmični rezanci / JP)
sonarpark
22.30 :: DJ :::: Dj soak (Coffy Records / ES)
00.00 :: v živo :: BC proti JC feat. Darren Emerson (Velika Britanija)
01.00 :: DJ :::: Ewan Pearson (Misericord / Združeno kraljestvo)
02.00 :: v živo :: Roisin Murphy (EMI / IE)
03.00 :: DJ :::: Ewan Pearson (Misericord / Združeno kraljestvo)
04.00 :: v živo :: Hercules in ljubezenska afera (DFA-EMI / ZDA)
05.00 :: DJ :::: Frankie knuckles (Def Mix / ZDA)
SoundPub
22.30 :: v živo :: Suita v oblakih (ES)
23.45 :: v živo :: Yelle (Vir itd./FR)
01.00 :: v živo :: Pinker Toni (Pinkerland / ES)
----------------------
MINUS darila
02.00 :: v živo :: Srčni utrip (US)
02.00 :: v živo :: gasser (DE)
02.00 :: DJ :::: richie hawtin (CA)
02.00 :: DJ :::: Magda (CA)
02.00 :: DJ :::: Troy prebode (US)
02.00 :: v živo :: Marc houle (CA)
-------------