Sonar Complex
13.00 :: uživo :: kampovanje (PuPilo Records / ES)
16.30 :: uživo :: elektrotoylets (ES)
----------------------
OSAKA INVASION predstavlja
17.30 :: uživo :: Ove Naxx (JP)
18.30 :: uživo :: Bogulta (JP)
19.30 :: uživo :: DJ Scotch Egg (JP)
21.00 :: uživo :: maruosa (JP)
----------------------
SonarDôme
12.00 :: DJ :::: G. Rosa (ES)
14.00 :: DJ :::: Dj birdy (Jabuke donosim! / ES)
16.00 :: uživo :: Dulokovi (UK)
----------------------
PRLJAVI pokloni
16.40 :: DJ :::: Piloski (FR)
18.00 :: uživo :: Discodein (FR)
18.40 :: DJ :::: Prljavi zvučni sistem (FR)
----------------------
SKWEEE: FLOGSTA DANSHALL & HARMÖNIA predstavlja
20.00 :: uživo :: Rigas Den Andre, Pavan, Joxaren i Daniel Savio (ZNAM)
21.00 :: uživo :: Randy Barracuda, Mesak, SLA i Eero Johannes (ako)
----------------------
sound hall
13.00 :: uživo :: CapeSanRoque (ES)
17.00 :: uživo :: Hajde da ubijemo (Matador / SAD)
19.00 :: uživo :: COH igra Cosey (Raster Noton / DE)
20.30 :: uživo :: Crni pas (Soma / UK)
SonarVillage
12.00 :: DJ :::: skymark (Duševno društvo / CH)
14.00 :: DJ :::: DJ ključ (Funky Noise / MA)
16.00 :: uživo :: Dječje akne (Lex / UK)
16.40 :: DJ :::: grobas (Thrasher Home-981Sessions / EN)
17.45 :: uživo :: Northern State (Ipecac / SAD)
18.30 :: DJ :::: grobas (Thrasher Home-981Sessions / EN)
19.30 :: uživo :: The Field (Kompakt / SE)
20.30 :: DJ :::: dozer (Broken Loop / ES)
————————————————————-
SonarClub
22.30 :: DJ :::: Angel Molina (Sónar Music / ES)
23.30 :: uživo :: Yazoo (Mute / UK)
00.30 :: DJ :::: Angel Molina (Sónar Music / ES)
01.30 :: uživo :: soulwax (Pjas / BE)
02.30 :: uživo :: Radioaktivni čovjek (Kontrolni toranj / UK)
03.15 :: uživo :: X-102 otkriva prstenove Saturna (Underground Resistance / SAD)
04.15 :: uživo :: Clark (Warp / UK)
05.00 :: DJ :::: oscar mulero (Warm Up-Zero Oscilator / ES)
SonarLab
22.30 :: DJ :::: Sharon schael (Industrial Copera / VE)
00.00 :: uživo :: Chloe (Ubijte DJ-a / FR)
----------------------
FREERANGE pokloni
00.45 :: DJ :::: Jimster (UK)
02.15 :: uživo :: milton jackson (UK)
----------------------
03.00 :: DJ :::: dubfire (Sci + Tec / SAD)
----------------------
DIAL predstavlja
05.00 :: uživo :: Pantha du prince (OD)
05.30 :: DJ :::: efdemin (OD)
----------------------
Palau de la Musica Catalana
20.30 :: uživo :: Camille (djevica / FR)
sonarpark
22.30 :: DJ :::: DJ Yoda's Magic Cinema Show (Protuotrov / UK)
00.00 :: uživo :: Neon neon (Lex / UK-SAD)
01.00 :: DJ :::: Buraka Som System (PT / AO)
01.30 :: uživo :: Bonde do Role (Domino / BR)
02.30 :: DJ :::: Buraka Som System (PT / AO)
03.00 :: DJ :::: DJ Mehdi vs. A-Trak feat. Mala sestra (FR / SAD)
SoundPub
22.30 :: DJ :::: Označi jedan (Dub Bullet / ES)
00.00 :: uživo :: Antipop konzorcij (SAD)
01.00 :: uživo :: Miss Kitty (Nobody's Bizzness / FR)
----------------------
ED BANGER RECORDS predstavlja
02.00 :: DJ :::: Zauzet P. (FR)
03.00 :: DJ :::: nula (FR)
03.30 :: uživo :: Krazy ćelavi (FR)
04.00 :: DJ :::: Sebastian (FR)
----------------------
05.00 :: DJ :::: Ricardo Villalobos (Sei Es Drum / CL)
------------