Sonar Complex
13.00 :: uživo :: Aixònoéspànic (ES)
17.30 :: uživo :: QA'A (Gràcia Territori Sonor / ES)
19.30 :: uživo :: Žuti labudovi (Utovar / SAD)
21.00 :: uživo :: Nisei protiv Za (BCore-Akvarel / ES)
SonarDôme
12.00 :: DJ :::: f on (Downbeat / Deep-Explorer / ES)
14.00 :: DJ :::: Vasco Ispirian (The Room-Playgroundlabel / ES)
----------------------
NINJA TUNE & COUNTER RECORDS predstavlja
16.00 :: uživo :: težak (UK)
16.45 :: DJ :::: J Mountain (UK)
17.30 :: uživo :: Daedelus (SAD)
18.10 :: DJ :::: J Mountain (UK)
19.00 :: uživo :: The Long Lost (SAD)
----------------------
19.40 :: DJ :::: Deepchord predstavlja Echospace (Moderna ljubav / SAD)
21.00 :: uživo :: le rok (Karaoke Kalk / DE)
sound hall
13.00 :: uživo :: Komplet prve pomoći (Closer Records / ES)
17.00 :: uživo :: Tender Forever (Zeleni NLO / SAD)
19.00 :: uživo :: I veličanstvo (SAD)
20.30 :: uživo :: Tara DeLong (Fatalni snimci / SAD)
SonarVillage
12.00 :: DJ :::: Virdžinija (KREĆI)
14.00 :: DJ :::: Guincho dj set (Ocean Nightclub / ES)
16.00 :: uživo :: Konono br. 1 (Kupirani diskovi / CD)
16.45 :: uživo :: mirno selo (! K7 / UK)
17.45 :: uživo :: Kalabrese pres. Rumpelorchestra (Muve / CH)
18.45 :: DJ :::: blackjoy (FR)
19.30 :: uživo :: Jneiro Jarel's Shape of Broad Minds (Lex / SAD)
20.30 :: DJ :::: blackjoy (FR)
—————————————————––
L'Auditori
20.30 :: uživo :: Basquiat Strings (F-IRE / UK)
SonarClub
22.30 :: DJ :::: Rob da banku (Nedjelja najbolje / UK)
23.30 :: uživo :: ludilo (Lucky Seven / UK)
00.30 :: DJ :::: Diplo (Mad Decent / SAD)
02.00 :: uživo :: pravda (Ed Banger Records / FR)
03.00 :: uživo :: Dječaci Noize (Boysnoize Records / DE)
05.00 :: uživo :: Erol alkan (UK)
SonarLab
22.30 :: uživo :: pritisnite (PhonoBox / ES)
----------------------
BBC Radio 1 predstavlja
00.00 :: DJ :::: Mary Anne Hobbs (BBC Radio 1 / UK)
00.45 :: uživo :: Shackleton (Skull Disco / UK)
01.30 :: DJ :::: Leteći Lotus (Warp / SAD)
02.15 :: DJ :::: Loše (Digital Mystikz / UK)
----------------------
RED BULL MUZIČKA AKADEMIJA RADIO predstavlja
03.00 :: uživo :: Buraka Som System (PT / AO)
04.00 :: DJ :::: Theo Parrysh (SAD)
----------------------
05.30 :: DJ :::: kawazaki (Cosmic Noodle / JP)
sonarpark
22.30 :: DJ :::: Dj soak (Coffy Records / ES)
00.00 :: uživo :: BC vs. JC feat. Darren Emerson (UK)
01.00 :: DJ :::: Ewan Pearson (Misericord / UK)
02.00 :: uživo :: Roisin Murphy (EMI / IE)
03.00 :: DJ :::: Ewan Pearson (Misericord / UK)
04.00 :: uživo :: Herkul i ljubavna afera (DFA-EMI / SAD)
05.00 :: DJ :::: Frankie knuckles (Def Mix / US)
SoundPub
22.30 :: uživo :: Suite on Clouds (ES)
23.45 :: uživo :: Yelle (Izvor itd./FR)
01.00 :: uživo :: Pinker Tones (Pinkerland / ES)
----------------------
MINUS pokloni
02.00 :: uživo :: heartthrob (SAD)
02.00 :: uživo :: gasser (OD)
02.00 :: DJ :::: richie hawtin (CA)
02.00 :: DJ :::: Magda (CA)
02.00 :: DJ :::: Troy pierce (SAD)
02.00 :: uživo :: Marc houle (CA)
-------------